Kutu Kurutma Fırınlarımız

Ürün Fiyatı : sorunuz TL

Ürün Kodu:
  • #127

Kutu Kurutma Fırınlarımız

   

       Yüksek miktarda üretim yapan  üreticiler cevizleri kurutma işlemi sırasında büyük zorluluklar yaşamaktadır. Yüksek miktarda üretim yapan ceviz üreticileri yere sererek kurutma yapamazlar. Yere serilerek yapılacak ceviz kurutma işlemi oldukça zor ve zahmetlidir. Yere serilerek kurutulan cevizleri sık sık karıştırmak gerekmektedir. Yoksa cevizlerin yere dokunan kısımdan nem kapıp küflenme yaparak ceviz içi kalitesini bozabilir. Büyük alanlara ihtiyaçları olup kuruma süresi günlerce sürebilir.

     Kurutma fırınımız üreticilerimizin bu gibi zorluklarını ortadan kaldırıp kaliteli bir kurutma yaparak süre bakımından kazanç sağlar.

     Makinemiz ılık hava sistemiyle cevizlerinizi kurutur.

Kutu kurutma fırınları ile ilgili ceviz üreticilerinden gelen en büyük şikayet cevizlerin homojen kurumamasıdır.  Bunu göz önünde bulunduran firmamız cevizlerin homojen kuruması için içerisine baca sistemi yerleştirmiştir. Firmamızca üretilen kutu kurutma fırınları içine cevizleri doldurduğunuzda en köşe noktalarından bile hava sirkülasyonunun orta nokta ile arasında fark olmadığını göreceksiniz. İşte bu hava sirkülasyonu size ne kadar homojen kuruttuğunun kanıtıdır.

 

Kutu kurutma fırınlarımızı üç ebatta üretmekteyiz.

 

1-   5000 lt takriben 2500 kg yaş ceviz alır. 200*250 cm

2-   3000 lt takriben 1500 kg yaş ceviz alır. 150*200cm

3-   1200 lt takriben 1100 kg yaş ceviz alır. 150*150 cm

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın