Bugün 09 Mart 2021, Salı         
Bizi Takip Edin! 
 
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
2
49
70.140

 

 

Makinelerimiz    /   Endüstriyel Ceviz Soyma Sistemimiz Kategoriler

Endüstriyel Ceviz Soyma Makinesi

Endüstriyel Ceviz Soyma Makinesi

 ENDÜSTRİYEL  CEVİZ SOYMA SİSTEMİ

Endüstriyel ceviz soyma sistemi sayesinde yüksek üretim yapan ya da soyma merkezi kuran müşterilerimizin standart model ceviz soyma sistemine oranla iş gücünü azaltıp kısa zamanda yüksek tonajda soyma işlemi gerçekleştirmesini sağlar.

Ürün boşaltma işleminin yapıldığı hazneye yüksek miktarda dökülen yeşil ceviz taşıma bandı ile makineye taşınır. Cevizler makineye girmeden önce içine karışan ceviz dal ,yaprak ve cevizin üstünden düşmüş çatlamış kabuklarını fan sayesinde dışarı atar ve makinenin daha hızlı soyum yapmasını sağlar.

Endüstriyel ceviz soyma makinelerimiz isteğe göre hem sulu hem de susuz ceviz soyma özelliğine sahiptir. Üzerinde bulunan krom rende  sayesinde cevizlerinizi hızlı bir şekilde  soyar. zerinde bulunan krom rende sayesinde zımparalı sistemler gibi yenilenmesine ya da değişmesine gerek duymaz ve aşınmadığı için ileriki senelerde soyma hızını düşürmez. . Aynı makine ile tercihinize göre çatlamış ürünleri susuz soyabilirken çatlamamış ürünlerinizi sulu soyabilme özelliğine sahiptir. Makinemiz ürün taşıma bandından gelen yeşil kabuklu cevizi soyarken aynı zamanda soyulmuş cevizi çıkış bölümünden yıkama ve seçme bandına gönderir. Standart ceviz soyma makinelerinin  doldur-boşalt sistemi ile iş gücü ve zaman olarak zahmetini üzerinizden alır.

Yıkama ve seçme bandına gelen soyulmuş cevizler susuz soyma sırasında ceviz kabuğunun yeşil renginin sert kabukta renk değişimi yapmaması için yıkayabilir ve hastalıklı cevizlerin seçilmesinde kolaylık sağlar. Kurutma fırınına giden  banda gitmeden önce cevizlerin üzerindeki fazla suyu alması için koyulan fan sayesinde kurutma işlemini kısalmaktadır.

Kurutma fırınına bant ile taşınan cevizler dolum işlemi tamamlandıktan sonra içerisindeki helezon sayesinde karıştırılarak kurutma işlemi yapılırken bütün cevizlerin homojen bir şekilde kurumasını sağlar. Kurutma fırınlarımız sıcak hava sistemiyle çalışıp üzerindeki baca ile hava çıkışını kolaylaştırır. Kurutma fırınımızın üzerinde bulunan nem ve ısı ölçer ile makineyi açmadan içerdeki cevizlerin kuruyup kurumadığını anlayabilirsiniz. Cevizlerin içinde bulunan faydalı yağların ölmemesi için 40 dereceden fazla sıcaklıkta kurutulmaz bu yüzden kurutma işlemi 12-18 saat arasında değişmektedir. Kurutulan ceviz makinenin alt tarafında bulunan kapaktan çuvallayabilirsiniz ya da sisteme ek olarak ekleyebileceğiniz ebatlama makinesi ile cevizlerinizi 5 farklı ölçüde ebatlayarak satışa hazır hale getirebilirsiniz.

Makinelerimizin hepsinde bulunan devir ayarı sayesinde soyma hızını ayarlayabilir ince kabuklu cevizlerinizin daha hassas şekilde soymanıza olanak sağlar. Bu sistem ile sadece bir kişi ile günde 10 tona kadar cevizi zahmetsiz bir şekilde satışa hazır hale getirebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Biz  VELİ İKİZ MAKİNE olarak ilerde oluşabilecek bütün sorunları düşünüp üretimlerimizi en iyi kalite olarak ürettik. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak rahat kullanım ve sağlamlıkla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu makinelerimiz adrese teslim ve kapıda ödeme seçeneklerimizle siz değerli emekçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

OLARAK BAŞLADIK KURUMSALLAŞMAK İÇİN İSİM TESCİLİNE MÜRACATIMIZDA İKİZ MAKİNE NİN TESCİL EDİLDİĞİNİ GÖRDÜK VE ÜRETİMLERİMİZİ KENDİ ADIMIZLA YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ. BİZDEN MAKİNE ALAN BİZİ ARAYAN DOSTLARIMIZA DUYURURUZ.

 


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız