Bugün 09 Mart 2021, Salı         
Bizi Takip Edin! 
 
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
2
49
70.140

 

 

Makinelerimiz    /   Ceviz Kurutma Fırınlarımız Kategoriler

Ürün Kurutma Fırını

Ürün Kurutma Fırını
SORUNUZ

    KURUTMA FIRINI

       Yüksek miktarda üretim yapan  üreticiler cevizleri kurutma işlemi sırasında büyük zorluluklar yaşamaktadır . Yere serilerek kurutulan cevizler yere dokunan kısımdan nem kapıp küflenme yaparak ceviz içi kalitesini bozabilir ve büyük alanlara ihtiyaçları olup  ve kuruma süresini  artırır.

     Kurutma fırınımız üreticilerimizin bu gibi zorluklarını ortadan kaldırıp kaliteli bir kurutma yaparak süre bakımından kazanç sağlar.

     Makinemiz sıcak hava sistemiyle cevizlerinizi kurutur. İçerisinde bulunan helezonla içerisindeki ceviz karıştırılarak bütün cevizlerin aynı oranda kurumasına olanak sağlar. Kontrol panelimiz ABB marka Alman malıdır. Bu  kontrol paneli helezonun çalışma hızını ve istenilirse süre ayarlanarak çalışıp durma özelliğine sahiptir. Örneğin helezonu 10 dk çalışması ve 15 dk durmasını istiyorsunuz. Üzerindeki panel sayesinde süre kontrolü yapabilirsiniz. Panel üzerinde bulunan ısı göstergesiyle makinenin ısı ayarını kontrol edebilir nem ölçer sayesinde cevizlerinizin kuruyup kurumadığını anlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan baca sistemi ile içerisindeki havayı hızlı bir şekilde tahliye eder. Ayaklarındaki teker sayesinde yer değiştirmesi kolaydır.

     Makinemiz 220 Volt ile üretim yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak 380 olarak ta yapılabilir.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız