Bugün 09 Mart 2021, Salı         
Bizi Takip Edin! 
 
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
2
49
70.140

 

 

Makinelerimiz    /   Ürün Kurutma Raflarımız Kategoriler

Ürün Kurutma Rafı

Ürün Kurutma Rafı
SORUNUZ

Ceviz fındık badem vs. ürünlerin kurutulması, bu kurutma için geniş yerlerin bulunması biz üreticiler için oldukça zordur. Bu düşünceden    yola çıkarak üreticilerimizin yaşadıkları sorunları daha kolaylaştırmak için ürün kurutma rafları ürettik.
 Raflarımız  100x250 cm ölçülerindedir. Ürün serme yüksekliği 10 cm dir. Raflarımız ranza şeklinde üst üstte konularak  dar alanda daha çok ürün kurutması sağlamak için tasarlanmıştır. ( örneğin 100x250 cm alanda yere serdiğinizde 50kg ceviz kurutulur.  4    katlı 100x250 cm kurutma raflarında takriben 400 kg ceviz kurutabilirsiniz.) Ürünleriniz tel ızgara üzerine dökerek kurutulur. Ürünleriniz      dört tarafından hava aldığı için çok karıştırmaya gerekte yoktur.
 Ürün kurutma raflarımız sadece ürün kurutmak için değil aynı zamanda ürün depolamak içinde kullanılabilir. Kurutularak tüketilen              gıdaların depolanması ciddi sorundur. Haya almayan depolarda üst üstte konulan çuval ve kutularda rutubetlenerek ürün kaybı              yaşanabilir. Ürünlerinizi ister raflara dökerek isterseniz çuval ve kutuları raflara koyarak saklayabilirsiniz. Raflarda sakladığınız ürünlerde  ürün kaybı olmaz. Ürünün  tadında ve kokusunda  da değişiklik olmayacaktır.
 Kurutma raflarımız tekerlekli olduğu için istediğiniz zaman kolaylıkla yer değiştirebilirsiniz. Güz aylarında havalar sürekli değiştiği ve  yağmurlar yağdığı için yere serilen cevizlerin toplanması ve üstünün kapatılması çok zordur. Kurutma raflarını ise tekerlekleri sayasinde  istediğiniz yere çekebilir yada üstünü kapatarak ıslanmaktan korur ve yağmur bittiğinde kolaylıkla üstünü açabilirsiniz. Kurutma raflarımız  Ürün kurutmada size büyük kolaylık sağlayacaktır.
 
 İŞLERİNİZDE BAŞARILAR ÜRÜNÜNÜZ DE BOL BEREKETLER DİLERİM.

 


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız