Bugün 09 Mart 2021, Salı         
Bizi Takip Edin! 
 
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
2
49
70.140

 

 

Makinelerimiz    /   A Grubu Ceviz Soyma Makinelerimiz Kategoriler

90 KG Kral Model Ceviz Soyma Makinesi

90 KG Kral Model Ceviz Soyma Makinesi
SORUNUZ

A GRUBU 90 KG CEVİZ SOYMA MAKİNESİ

     Yeşil kabuklu cevizlerin hasat işleminden sonra yeşil kabuğunu soymaya yarayan makinemiz soyma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zamandan kazandırır. Hızlı bir şekilde soyulan ceviz kurutma işlemine alınır. Kalite ve lezzet bakımından yüksek ürünler elde edersiniz.

     Makinemizin soyma işlemi ister çatlak ister çatlamamış olsun her tür cevizin soyumunu yapabilmektedir.

     Makinenin içerisine konulan cevizler 7-8 dk içerisinde soyulur. Kenarlarında bulunan 304 paslanmaz  krom rende sayesinde kısa sürede soyma işlemi yapan makinemiz krom rendenin paslanmaz ve aşınmaz özelliğiyle değiştirmeye gerek kalmadan senelerce aynı süre içerisinde soyum yapar. Soyulan yeşil kabuklar su yardımı ile su çıkış kanalından çıkar ve soyulan ürünlerinizi de ürün çıkış kanalına koyduğunuz kasalara kendisi döker.

     Makinemizin kurulumu yoktur. Çalışması için sadece su ve 220 w elektiriğe bağlamak yeterlidir.

     Makinelerimizin motorları hiçbir şekilde sorun çıkarmayan arızaya yol açmayan bakım gerektirmeyen redüktör kullanılmaktadır. Ceviz soyarken makinenin içerisinde olan ağırlık ve titreşimin redüktöre gelmemesi için yataklama sistemi kullanılmıştır. Türkiyede sadece firmamız tarafından kullanılmaktadır.    Tüm parçalar uzun yıllar kullanılabilmesi amacıyla CNC Makinelerde imal edilmiş olup motor ve redüktör aksamı dahil tamamen yerli malzeme kullanılmıştır. Kesinlikle Çin malı malzeme kullanılmamıştır. Makinelerimiz dış etmenlere dayalı elektrostatik boyalar ile boyanmaktadır

 

DEVİR AYARI NE İŞE YARAR ?

Standart makinelerimiz dakikada 100 dönüş hızına sabittir. Devir ayarılı makinelerimiz 140 devir en yüksek olarak tasarlanıp üzerinde bulunan panos sayesinde dönüş hızını kullanıcının belirlemesine olanak sağlar. Kullanıcı ceviz kabuğunun kalınlık oranına göre istediği dönüş hızını ayarlar ve ince kabuklu cevizlerin soyma sırasında zarar görmemesini sağlar. Her tür ceviz için uygundur.

Fiyatlarımıza %8 kdv dahil değildir.

Kazan boyu :  67  cm

Kazan çapı :  60 cm

Makine boyu :  106 cm

Makine eni : 130 cm

 


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız